Rusztowania

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż i wynajem rusztowań. Są one firmy ALUBERG, przejezdne, ze stabilną ramą zbudowaną z rur o średnicy od 40 do 50,8 mm, zależnie od modelu. Proponujemy Państwu rusztowania zarówno aluminiowe, jak i stalowe. Poniżej znajdują się szczegółowe specyfikacje techniczne wynajmowanych konstrukcji.

Dostępne modele ALUBERG to: RW, HOBBY, 770, 1370.

Sprzedaż i wynajem rusztowań ALUBERG w Warszawie

Prosimy o kontakt celem uzgodnienia usługi: Marek Szulborski tel: 607 161 175 e-mail: marek.szulborski@bazet-serwis.pl

Pierwszy rodzaj – aluminium

Jakie są zalety rusztowania aluminiowego? Składa się ono z lekkich elementów, co przekłada się również na lekkość całej utworzonej z nich konstrukcji. Często oferowane są w postaci przejezdnej, można prowadzić je z miejsca na miejsce, zatem kolejnym plusem jest ich mobilność. Są zbudowane tak, aby nie rdzewiały, zatem nie niszczą się szybko. Jako że są nieco mniej stabilne od stalowych, zaleca się ich stosowanie raczej na umiarkowanych wysokościach, a przede wszystkim – wewnątrz budynków.

Drugi rodzaj – stal

Cięższe i bardziej mocarne od pierwszego rodzaju, co jednocześnie przekłada się na ich zminimalizowaną mobilność, ale przy tym – niezrównanie większą skuteczność, zwłaszcza na dużych wysokościach. Te akcesoria do budowy mogą być antykorozyjne, gdy jest naniesiona na nie odpowiednia powłoka, zatem również nie podlegają zbędnemu niszczeniu. Co więcej, w przeciwieństwie do pierwszych, są bardziej stabilne i najczęściej nie potrzebują już dodatkowego zabezpieczenia w postaci balastów.

Oba rodzaje dostępne są u nas na wynajem i na sprzedaż.

Sprzedaż oraz wynajem rusztowań ALUBERG :

Tomasz Wawrzak
tel: 691 360 548
tel: 607 161 175
e-mail: tomasz.wawrzak@bazet-serwis.pl