Zestawy Do Elektrycznego Grzania Betonu

Od kilku lat w budownictwie nastąpiło olbrzymie przyspieszenie w realizacji zawieranych kontraktów. Są one krótkie, a realizacja trwa od kilku do kilkunastu miesięcy, co wymaga przy zachowaniu bardzo dobrej jakości, bardzo szybkiej realizacji robót. Jednym ze sposobów przyspieszenia prac jest zastosowanie elektronagrzewu przy robotach żelbetowych. Daje to możliwość przyspieszenia wiązania, twardnienia i dojrzewania betonu, a co za tym idzie bardzo szybkiego odzyskania elementów szalunkowych i zastosowania ich w następnych elementach. Nie bagatelny jest przy tym koszt dzierżawionych szalunków.

Nasza firma jako jedna z pierwszych wprowadziła w Polsce zestawy do elektrycznego grzania betonu (elektronagrzew). Tą metodę przyspieszenia prac (elektronagrzew)stosujemy od kilkunastu lat. Dlatego mamy bardzo duże doświadczenie w tej metodzie grzania betonu. Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie Elektrycznego Grzania Betonu.

Oferujemy:

  • wynajem zestawów do grzania betonu,
  • sprzedaż zestawów do grzania betonu,
  • sprzedaż poszczególnych elementów zestawu do grzania betonu (transformatorów, skrzynek sterowniczych, rozdzielnic budowlanych zasilających zestawy itp.)
  • kompleksową obsługę zestawów do grzania betonu na placu budowy
  • dostawę drutu grzewczego i innych materiałów

Kontakt: Robert Bednarzak tel. 607 167 388

Close Menu