Bazet serwis

Jako firma z Warszawy specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu nowych instalacji elektrycznych, wraz z projektowaniem ich od podstaw, oraz w konserwacji istniejących już systemów prądu. By zapoznać się ze szczegółową ofertą dotyczącą powyższych, prosimy uprzejmie o kontakt telefoniczny z naszym Kierownikiem Robót Elektrycznych z Działu Instalacyjnego: 607 167 388 (Robert Bednarzak).

Montujemy prąd

Z pewnością wymagają fachowej ręki, wykwalifikowanej kadry i, słowem, wyspecjalizowanego personelu – a takim dysponujemy – wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne projektowane od podstaw, jak i konserwacja już istniejących. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie montowania prądu i jego konserwowania pozwala nam na kompleksowe, całościowe i doskonałe wykonywanie świadczonych przez nas usług. Jesteśmy gotowi zrealizować każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt, ponieważ tym, co napędza nas do działania, niezmiennie jest gotowość do wykonywania coraz to nowszych wyzwań.

Obsługujemy całe budowy

Chcemy podkreślić, że w ramach naszej działalności jest również skuteczna obsługa integralnych zaplecz całych budów w zakresie montażu prądu od tychże podstaw. Oznacza to, że gdy planujesz albo rozpoczynasz budowę, jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji – celem jak najlepszego ułożenia planu, wykonania kosztorysu, oraz realizacji zamontowania prądu w miejscu mu przeznaczonym.