Bazet SERWIS Sp. z o.o. - MEBLE

Do szeregu usług oferowanych przez Bazet Serwis Sp. z o.o. należy także kompleksowe projektowanie oraz wykonywanie mebli na wymiar oraz przerabianie istniejących zabudowań.

Aby poznać szczegółową ofertę, prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Stolarskim w Warszawie: pod numerem telefonu 606 458 695 (Grzegorz Babiński).

Zalety zabudowań na wymiar

Rozwiązanie to bywa droższe od kupna standardowych zestawów sklepowych, jednakże wierzymy, że skoro ma szereg zalet, które zaraz przybliżymy, zdecydujecie się Państwo właśnie na ich wybór u nas.

Wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu w stopniu maksymalnym – dzięki tej dodatniej cesze możemy dopasować meble na zamówienie tak, aby zagospodarowały wnętrze najlepiej, jak mogą.

Zupełnie niestandardowe podejście – ten plus dotyczy tego, iż rozwiązanie konkretnych wymiarów przynosi zupełnie nieoczekiwane, ponadstandardowe efekty meblarsko-wnętrzarskie.

Solidność i trwałość na długie lata – bez wątpienia jasną stroną rozwiązania na zamówienie jest ich wytrzymałość oraz mocne wykonanie, co sprawia, że to zakup prawdziwie na daleką przyszłość.

Zarówno projekt, jak i wykonanie, czyli kompleksowe podejście – możecie Państwo spodziewać się od nas całościowego zaplanowania Waszej przestrzeni, jak i zrealizowania zadania niezmiennie na 100%. Tak działa projektowanie zabudowań na zamówienie. Szybko i skutecznie.